Tisztújító választások 2017

Tisztújító választások 2017 2017-05-23T15:16:00+00:00

Tisztelt Tagjaink!

A SINOSZ-nál 2017. évben tisztújító választásokat tartunk. Április-május folyamán a helyi szervezetekben, szeptember-októberben a megyei szervezeteknél kerül sor a választó taggyűlésekre.

Kérjük, hogy a társadalmi tisztségekre történő jelentkezéssel, ill. a tagtársak jelölésével, valamint a választáson való részvétellel támogassátok a tisztújítás sikeres lebonyolítását! Köszönjük.

A honlapunkon megjelenő választási felhívások mellett az alábbi táblázatban összegyűjtve is közöljük a helyi szintű választási információkat.

város

a választó taggyűlés időpontja

részletes információ

választási felhívás (hír) linkje

jelöltek

helyi szervezeti tisztségekre és funkcióra

választási eredmények

Budapest – Bp.-i Nagyothallók Szervezete május 22., (hétfő); 18:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-budapesti-nagyothallok-szervezeteben elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Budapest – Bp.-i Siketek Szervezete május 18., (csütörtök); 17:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-budapesti-siketek-szervezeteben/ elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Baja május 13., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/valaszto-taggyules-lesz-bajan/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-a-sinosz-bajai-helyi-szervezet-tisztsegeire/

elnökjelöltek: Turányi Zoltán, Szűcs Roland, Schaffer István
elnökségitag-jelöltek: Szűcs Roland, Schaffer István, Stangl Gábor és ifj. Szűcs János
Választási eredmény itt!
Békéscsaba május 6., (szombat); 14:00 http://sinosz.hu/kozeleg-a-valasztas-bekescsaba-a-jelolobizottsag-felhivasa/

http://sinosz.hu/valaszto-taggyules-bekescsaban/

elnökjelölt: Fekete István
elnökségitag-jelöltek: Kolarovszki Jánosné, Molnár Ilona, Rölle Tímea, Szabó Alexandra, Varga István
megyeiküldött-jelöltek: Fazekas Ernő, Fehér Ilona Piroska, Fekete István, Fitor Sándor László, Jónás Sándor, Kolarovszki János, Kolarovszki Jánosné, Kovács Imre, Maráz Boldizsárné, Mihály Réka, Molnár Ilona, Orosz Sándor, Pappné Hajdú Mónika, Pribelszki Pálné, Puskás Erzsébet, Rölle Tímea, Szabó Alexandra, Szabó László, Tomasovszki János, Varga István, Varga Pál, Zsilinszki Orsolya
választási eredmény itt!
Csorna május 20., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztsegviselok-valasztasa-csornan/ elnökjelölt: Némethné Endrődy Margit
elnökségitag-jelöltek: Horváth Imréné, Kránitz Imre, Szász Mária, Varga Imréné
megyeiküldött-jelöltek: Horváth Imréné, Némethné Endrődy Margit, Tóth Mihály Pál
választási eredmény itt!
Dunaújváros május 8., (hétfő); 16:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-dunaujvarosban/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-tisztujito-valasztas-dunaujvarosban/

Előzetes jelentkezés és jelölés nem történt, a választáson helyszíni jelentkezés szükséges! Választási eredmény itt!
Eger április 22., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztasra-hivjuk-az-egri-tagokat elnökjelölt: Lapis Lajos
elnökségitag-jelöltek: Adamkó László, Farkas Gáborné, Hegyi László, Molnár Gitta és Pallagi Lászlóné
megyeiküldött-jelöltek: Lapis Lajos, Adamkó László, Farkas Gáborné, Hegyi László, Molnár Gitta és Pallagi Lászlóné (a helyszínen további jelölés szükséges nyílt szavazással)
Választási eredmény itt!
Érd május 16.; (kedd), 17:00 Elnök és elnökségi tag tisztségre érvényes jelentkezés vagy jelölés nem érkezett, helyszíni jelöltállítás szükséges.
megyeiküldött-jelöltek: Homoki Péter és Szilágyi Krisztina
Esztergom május 25., (csütörtök); 16:30 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-esztergomban-meghivo-es-a-jelolobizottsag-felhivasa elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Fehérgyarmat május 10., (szerda); 13:30 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-fehergyarmaton-meghivo-es-jelolobizottsagi-felhivas/ Érvényes jelentkezés vagy jelölés nem érkezett, tisztségviselőket és küldötteket a helyszínen kell állítani. Választási eredmény itt!
Gyöngyös május 27., (szombat); 10:00  http://sinosz.hu/tisztujito-valasztasra-hivjuk-a-gyongyosi-tagokat/ elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Győr április 28., (péntek); 18:00 http://sinosz.hu/tisztsegviselok-valasztasa-gyorott elnökjelölt: Jagodics Rezsőné
elnökségitag-jelöltek: Lengyel Rudolf, Móczár Ferenc
megyeiküldött-jelöltek: Baranovszky Noémi, Burián Ágnes Gertrúd, Farkas Brigitta, Horváth Ferenc László, Jagodics Rezsőné, Kaufer Balázs, Lengyel Rudolf, Málos Ibolya, Móczár Ferenc, Nagy József, Rácz Gábor, Rátonyi Viktória, Soós Petra, Szabó Béla Miklósné, Tuba Richárdné
Választási eredmény itt!
Gyula április 29., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/kozeleg-a-valasztas-gyula-a-jelolobizottsag-felhivasa/

http://sinosz.hu/valaszto-taggyules-gyulan/

elnökjelölt: Balogh Melinda
elnökségitag-jelöltek: Kozma Zoltán, Cseke István, Mészáros Eszter
megyeiküldött-jelöltek: Balogh Melinda, Kozma Zoltán, Varjú Károly
választási eredmény itt!
Hódmezővásárhely május 9., (kedd); 15:00 http://sinosz.hu/helyi-tisztujito-valasztas-hodmezovasarhelyen/ elnökjelöltek: Boda Jánosné, Varga László Károlyné
elnökségitag-jelöltek: Boda Jánosné, Spitzer Anita, Varga László Károlyné
megyeiküldött-jelöltek: Boda Jánosné, Varga László Károlyné (A megyei küldötteknél további jelölések szükségesek helyben, a választáson!)
Választási eredmény itt!
Kazincbarcika május 20., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-kazincbarcikai-helyi-szervezetnel/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-tisztujito-valasztas-kazincbarcikan/

elnökjelöltek: Halász-Cselényi Edina, Hegyaljai Béla Lászlóné
elnökségitag-jelöltek: Beik Istvánné, Domján Miklós, Kléri Roland
megyeiküldött-jelöltek: Beik Istvánné, Domján Miklós, Halász-Cselényi Edina, Hegyaljai Béla Lászlóné, Kovács Dániel, Szűcs Béla
választási eredmény itt!
Kecskemét május 6.,(szombat); 10:00 http://sinosz.hu/valaszto-taggyules-lesz-kecskemeten/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-a-sinosz-kecskemeti-helyi-szervezet-tisztsegeire/

elnökjelöltek: Bálint Orsolya, Szabó József, Czakó Zoltán
elnökségi tag-jelöltek: Bálint Orsolya, Szabó József, Czakó Zoltán, Bleszák Csabáné
megyeiküldött-jelölt: Bálint Orsolya
Választási eredmény itt!
Makó május 19., (péntek); 13:20 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztasra-varjuk-tagjainkat-makon/ Az első felhívásra határidőig nem érkezett jelölés, ill. jelentkezés, ezért ismételt választásra kerül sor a szervezetnél.

A megismételt választásra sem érkezett előzetes jelentkezés/jelölés, ezért a választás alkalmával jelentkezések szükségesek a helyszínen!

Mátészalka május 10., (szerda), 9:00 http://sinosz.hu/valasztas-lesz-mateszalkan-meghivo-es-jelolobizottsagi-felhivas/ elnökjelölt: Ary Sándorné
elnökségitag-jelöltek: Ádám Istvánné, Hevesi Zoltán
megyeiküldött-jelöltek: helyben kell állítani!
Választási eredmény itt!
Miskolc május 27., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-miskolc-helyi-szervezetnel/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-tisztujito-valasztas-miskolcon/

elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Mosonmagyaróvár május 6.; (szombat); 14:00 http://sinosz.hu/tisztsegviselok-valasztasa-mosonmagyarovaron/ elnökjelölt: Vámos Imréné
elnökségitag-jelöltek: Bojnár Lászlóné, Sági Ernő
megyeiküldött-jelöltek: Sági Ernő, Vámos Imre, Vámos Imréné
Választási eredmény itt!
Nagykanizsa április 28., (péntek); 16:00 http://sinosz.hu/kozeleg-a-valasztas-nagykanizsan-a-jelolobizottsag-felhivasa/ Érvényes jelentkezés vagy jelölés nem érkezett, helyszíni jelöltállítás szükséges.
Nyíregyháza május 20., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-nyiregyhazan-meghivo-es-a-jelolobizottsag-felhivasa/ elnökjelölt: Tóvizi Péter (hiánypótlás esetén érvényes a jelentkezése)
elnökségitag-jelöltek: Molnár Ferencné és Hevesi Zoltán (hiánypótlás esetén érvényes a jelentkezésük)
megyeiküldött-jelöltek: Érvényes jelentkezés vagy jelölés nem érkezett, helyszíni jelöltállítás szükséges.
Orosháza április 22., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/kozeleg-a-valasztas-oroshazan-a-jelolobizottsag-felhivasa elnökjelölt: Kabódi Károly
elnökségitag-jelöltek: Ács Rozália, Benkő István, Hegedűs Imre
megyeiküldött-jelöltek: Ács Rozália, Hegedűs Imre, Kabódi Károly, Kovács Rozália, Maczák Tiborné, Mojsza János Demeter, Szente Sándorné, Tar Gyuláné
Választási eredmény itt!
Ózd április 28., (péntek); 15:00 http://sinosz.hu/tisztsegviselok-valasztasa-az-ozd-helyi-szervezetnel/

http://sinosz.hu/jelolobizottsagi-felhivas-tisztujito-valasztas-ozdon/

elnökjelölt: Kovács Tibor
elnökségitag-jelöltek: Bartkó Attiláné, Görgei Csilla, Gyárfás Lajosné, Komjáti Mónika, Nazareczki Lászlóné
megyeiküldött-jelöltek: Bartkó Attiláné, Farkas Zoltán, Gyárfás Lajosné, Hajdu István, Kovács Tibor, Rékasi János
Választási eredmény itt!
Solt április 29., (szombat); 15:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-sinosz-solt-helyi-szervezetenel elnökjelölt: Lóki Mária
elnökségitag-jelöltek: Rózsa Rudolf Lászlóné és Vígh Andrea
megyeiküldött-jelöltek: Bánhegyi Ferencné és Rózsa Rudolf Lászlóné
Választási eredmény itt!
Sopron május 26., (péntek); 16:00 http://sinosz.hu/tisztsegviselok-valasztasa-sopronban/ elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Szeged május 16., (kedd); 16:00  http://sinosz.hu/helyi-tisztujito-valasztast-tartunk-szegeden/ elnökjelöltek: Békési József és Papdi Géza
elnökségitag-jelöltek: nincsenek
megyeiküldött-jelölt: Sándor Lászlóné
Székesfehérvár május 12., (péntek); 15:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-szekesfehervaron/

http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-szekesfehervaron/

elnökségitag-jelölt: Paskó Dávid Választási eredmény itt!
Szentes április 13., (csütörtök); 15:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-sinosz-szentesi-helyi-szervezetenel/
elnökjelöltek: Baranyi Ferenc és Talmácsi Ferenc
elnökségitag-jelöltek: Baranyi Ferenc, Komjáti Ágnes, Toókos Ferenc
megyeiküldött-jelöltek: Cserháti Sándor, Baranyi Ferenc, Komjáti Ágnes, Lovas Magdolna és Toókos Ferenc
Tatabánya május 20., (szombat); 10:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-tatabanyan-meghivo-es-a-jelolobizottsag-felhivasa elnökjelölt:
elnökségitag-jelöltek:
megyeiküldött-jelöltek:
Vác május 31., (szerda), 17:00
Zalaegerszeg május 25., (csütörtök), 16:00 óra http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-zalaegerszegi-helyi-szervezetnel-meghivo

http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-zalaegerszegen-a-jelolobizottsag-felhivasa

elnökjelölt: Köpör István
elnökségitag-jelöltek: Komárominé Jálki Éva és Tanai István
megyeiküldött-jelöltek: Köpör István, Komárominé Jákli Éva, Tanai István, Szekeres Györgyné, Hegedűs Teréz (További 5 fő jelölése szükséges a helyszínen!)
Zemplén május 15., (hétfő); 15:00 http://sinosz.hu/tisztujito-valasztas-a-zemplen-helyi-szervezetnel/ elnökjelölt: Fodor Ferenc
elnökségitag-jelöltek: Csigás Renáta, Telepi József Rudolf
megyeiküldött-jelöltek: Csigás Renáta, Fodor Ferenc, Telepi József Rudolf